Програма лояльності

1. Увесь понеділок та вівторок до 18:00 - "Студентські  та Шкільні години". Знижка 10% за кожного студента або школяра в команді (максимальна сума знижки 50%).
2. Середа - "Сімейний день". Знижка 30% для сімейної команди (обов'язкова умова - дитина до 16 років).
3. Четвер - "Романтичний день". Знижка 30% для закоханої пари (2 людини).

День народження

Відсвяткуйте незабутньо свій День народження в Escape Quest. Цілий тиждень (в день свята + 6 днів після) отримуйте знижку 25% на гру в містах: Львів, Дніпро, Івано-Франківськ та 15% знижку в місті Київ та Хмельницький.

*Для сеансів квестів у віртуальній реальності, замість знижки на День народження, імениннику дарується сертифікат на віртуальну реальність вартістю 250 грн з терміном викорисання протягом 6-ти місяців.

Обов’язково майте при собі документ, який підтверджує дату народження.

 

Корпоративні заходи

Знижка 10% від вартості квесту для корпоративних заходів. Діє при замовленні 3 або більше квестів одночасно (в місті Київ - при замовленні 2 квестів одночасно).

Увага

При бронюванні квест-кімнати зі знижкою по програмі лояльності, просимо вказувати у коментарях вид знижки, яка буде надана в обраній квест-кімнаті. Знижки не сумуються.

Максимальна кількість гравців для команди, яка складається тільки з дітей до 14 років - 5 гравців. Супровід одного дорослого або Адміністратора квесту (+100 грн) ОБОВ'ЯЗКОВИЙ.

Розроблено в MLogicSoft