Cвяткування Дня народження та Ігри у віртуальній реальності (VR)

  • Складність:
  • Гравців: від 3 до 18

Опис гри

Чудове місце для святкування дитячих днів народжень та корпоративних вечірок. 
Вас чекають Віртуальні розваги на будь-який смак, а також класичні квест кімнати!

Також ви можете забронювати сеанс без святкування подій та просто весело провести час граючи у різноманітні ігри у віртуальній реальності.Чому варто обрати нас?

Чудова локація за 5 хв від центру Львова. Найбільша локація - ШІСТЬ ігрових VR зон з найкращим у Львові обладнанням.

Вас чекають 50+ ігор у віртуальній реальності та 12 КВЕСТІВ у віртуальній реальності ( аналогів чому ще немає у Львові), а також одна класична

квест-кімната. Локація включає в себе можливість одночасного обслуговування івентів до 18 осіб та можливість святкових фуршетів та перекусів.


А який же дитячий день народження без тортика?

У нашому закладі є місце де ви можете організувати перекуси та відпочинок між іграми.
Ми розташовані поруч з Ашаном(10м) на Чорновола, в Ашані є Pizza Celentano та Domino pizza, а також поруч з нами є Mcdonalds(50м), тож вибір смаколиків величезний.
 
Короткий опис універсальних пакетних пропозицій, які ми пропонуємо: (якщо вас зацікавила одна із пакетних пропозицій описаних нижче, то більш детально розповісти про неї ми можемо за телефоном +380678186963 ) або ж ви можете завітати до нас на маленьку екскурсію за адресою Ставова 7В та переконатись у цьому особисто.1. VR Вечірка (від 3-х до 18-ти людей) від 3-х годин. Тільки ви на локації з можливістю організувати застілля ( + 500 грн при умові бронювання 6-ти шоломів).

Вартість 1 години в шоломі 250 грн -20% = 200 грн за одну особу на 1 годину.2Пакет Стандарт  ( до 12 людей на 2 години) 2750 грн. ( VR 6 шоломів + класична квест-кімната ) (1 год. ігри+1 год. застілля)3Пакет Стандарт+ ( до 12 людей на 3 години) 4500 грн. ( VR 6 шоломів  + класична квест-кімната ) ( 2 год. ігри + 1 год. застілля). Поділ групи на дві команди. Кожна команда пограє, як в класичний квест, так і у віртуальну реальність.4. Пакет Макс+ ( до 18 людей на 4,5  години) 6500 грн. Поділ групи на три команди. Реалізовується за рахунок 1) чергування людей у VR один раз на пів години. Гравці,які очікують своєї черги зможуть спостерігати за грою на телевізорах або перекусити за столиками. 2)Три сеанси у найпопулярнішій класичній квест-кімнаті Львова '' Втеча з львівської психлікарні "  Всього : 3 год. ігри + 1,5 год. застілля.5. Пакет Індивідуальний: Вам не підходить жодний із варіантів? Вам хочеться чогось особливого? Хочете забронювати локацію на цілий день? Вас менше 6 і ви хочете пройти один або декілька квестів однією командою та організувати застілля? Група більше 18 людей? Ми підберемо та сформуємо для вас спеціальну пропозицію.Знижки до дня народження: якщо в вас у команді буде іменинник не забудьте сказати про це нам по телефону, щоб ми зробили прорахунок одразу зі знижкою.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ: для вашої зручності підлога та стіни ігрової зони покриті м'якими матеріалами, а також в нашому клубі використовуються одноразові гігієнічні маски.* ( Ви можете грати у VR квести у 2-х, 3-х, 4-х, 5-х та навіть у 6-х або забронювати VR ігри для компанії від 1-го до 6-ти людей! Година гри у VR - 250грн)Для бронювання сеансів та для більш детальної інформації телефонуйте за номером +380678186963  

 

 

Розроблено в MLogicSoft